AZİM DAĞITIM olarak biz güvenlik konusunda çok hassasız çünkü, şimdiye kadar birlikte olduğumuz müşterilerimize ve dostlarımıza hep daha iyiyi sunma telaşında idik, ve onların mahremiyetine çok önem verdik. Şimdide internet ortamında onların güvenli alışveriş yapabilmeleri için gerekli tüm çalışmaları yaptık. 128 Bit SSL sertifikalı azimdagitim.com Türkiye'nin en güvenli online ödeme altyapısı e-ticaret sanal pos sistemini kullanmaktadır. Biz sizin bilgilerinizi tamamen azimdagitim.com'dan bağımsız olarak şifreleyip bankalara sorgulanmak üzere ulaştırdığımız için kredi kartı bilgileriniz güvendedir. Bilgilerinizin üçüncü şahıslar tarafından görülmesini engellemek amacı ile kabul edilmiş dünya standardı budur ve AZİM DAĞITIM'da bu sistemi uygulamaktadır.

AZİM DAĞITIM, bir güvenlik sistemi olan SSL sistemini kullanmaktadır. Bu sistemle alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak kullanılan 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur. Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir

AZİM DAĞITIM, size ait bilgileri (e-posta, fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşmaz. 

AZİM DAĞITIM’dan satın alırken kullandığınız kredi kartınız Bankaların Ödeme Sistemleri güvencesinde olup, AZİM DAĞITIM veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremez.

AZİM DAĞITIM, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz.


Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.


AZİM DAĞITIM’da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. azimdagitim.com'dan alışveriş yapan kişiler veya kurumlar yukarıdaki tüm madde ve şartları onaylamış ve kabul etmiş sayılır.