Format Kitap
Barkod 9789756227060
Yayın Tarihi 2019-10-07
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 38.Baskı
Sayfa Sayısı 184
Kapak Karton
Kağıt 3.Hamur
Boyut 120 X 180

Emeği Geçenler :
Yazar   : Aslı Der

Cadılar da küçükken pek çok şeyi öğrenmek zorunda kalırlar! Tıpkı Küçük Cadı Şeroks gibi...

Küçük Cadı Şeroks, Günışığı Kitaplığı´nın yayımladığı ilk masal kitabı. Yayınlandığı günden beri hem okulöncesi hem de ilköğrenime yeni başlayan çocuklarımız için gerçek bir başucu kitabı oldu.

Aslı Der´in sınırsız düş gücüyle yarattığı, Müren Beykan´ın pürüzsüz bir Türkçe ile yayına hazırladığı, tanınmış çocuk kitapları illüstratörü Huban Korman´ın özgün siyah-beyaz desenleriyle benzersiz kıldığı kitap, gerek boyutlarıyla, gerekse baskı kalitesiyle ülkemizde yayımlanan masal kitaplarına yepyeni bir soluk kazandırdı.

KONU
Masallar Ülkesi´nin mutlu, küçük cadısı Şeroks, günün birinde yeni masallar bulması için Dünya´ya gönderilir. Bu zorlu yolculukta Şeroks´un başından birbirinden ilginç olaylar geçer. Süsler Ormanı´nda tanıştığı Tavşan Ozzi, Yaşlı Fil Pifona ve Cüce Tilon, Sabırsızlar Köyü´ne giderken karşılaştığı Dağkeçisi Lokta, yalnızlığına üzülen Dev Kordora ve Büyük Kent´teki ayakkabı ustası Gonci´yle kurduğu dostluklar onu değiştirir. Şeroks yol boyunca, yaşama ilişkin pek çok ayrıntının da farkına varır. Karşılaştığı her yeni durum düşünmesine, dolayısıyla da büyümesine neden olmaktadır. Ancak, Küçük Cadı Şeroks´un Masallar Ülkesi´ne yeni masallarla birlikte dönebilmesi için bütün bunlar yeterli olacak mıdır?

devamını oku..
% 25
indirim
15.00
Liste Fiyatı : 20.00
Kazancınız : 5.00
Miktar :  
Adet
 Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %25 indirim