Format Kitap
Barkod 9786057941275
Yayın Tarihi 2018-02-13
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 160
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 195

Emeği Geçenler :
Editör   : İsmet Gülseçgin
Grafiker   : İsmet Gülseçgin
Yazar   : Orhan T. Özdemir

Yaman 21 yaşında. 1.85 boyunda açık kumral saçları hareli gözleri, kaslı bedeni ile çakı gibi bir delikanlıdır. Edebiyat fakültesini bitirdiği yıl Arkeolojiye merakından bu fakülteye devam ediyor. Yaman bir pentatloncuydu. Küçük yaşta Halası Güniz'in devam etiği kulüpte, biniciliği öğrenmiş arkasından Halası gibi iyi bir yelkenci olmuştu.
İki yıl öncesinde birlikte ekibine katıldıkları Paris-Kalahari off road dayanıklılık yarışını kazanmaları onları geniş kitlelere tanıtmış yazıları ile ün kazanmışlardı. Sualtı fotoğraf sanatçısı olan Halası Güniz ile birlikte çalışırlarken, Kekova da tesadüfen karışıkları bir kaçakçılık çetenin yakalanmasına neden oldular. Bu Haber gazetelerde çıkınca okurları onlara Silahsız Avcıları adını yakıştırdı.
Zaman zaman yaşadıkları maceralara karışan Gece adlı kara kedili bu ikiliye bu ad gerçekten de yakışıyordu. Çünkü onlar Green Peace ve Peta üyesi olup, doğa aşığı ve hızlı bir çevre koruyucuidiler.
Yamanlar, bir gezi dergisine hazırladıkları 'Batık Kentler' yazı dizi için Fethiye'ye gitmek üzere yola çıkarlar. Bu arada da Bafa Gölü'ne uğrayıp bir süre Kuş gözleyeceklerdir.
Sakin geçen yolculukları, yol kenarında buldukları Yaralı bir Tarla Kuşu yüzünden hareketlenir. Kuşun tedavisi için veteriner ararlarken. Rastladıkları bir kamyon sürücüsünden, civarda konutları olan Kuşbazların yardımcı olacağını öğrenirler.

devamını oku..
Kategori : Roman - Günümüz
% 25
indirim
22.50
Liste Fiyatı : 30.00
Kazancınız : 7.50
Miktar :  
Adet
 Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %25 indirim