Format Kitap
Barkod 9789752636361
Yayın Tarihi 2017-09-20
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 12.Baskı
Sayfa Sayısı 32
Kapak Karton
Kağıt Kuşe
Boyut 200 X 24

Emeği Geçenler :
Yazar   : Nehir Aydın Gökduman

Dünya Masalları Timaşta çocuklarla buluşmaya devam ediyor.
Doğu ve Batının en çok okunan en güzel masallarını bu seride bulacaksınız. Bu masalları 2-3. sınıf öğrencileri okuyabilir, 5-7 yaş grubu çocuklar ise keyifle dinleyebilirler
Alaaddin, aşağıaranlıklar içinde Bu adam amcam olsaydı, beni yuk çekip çıkarırdı. Demek yalancının biriymiş, ona inanmakla hata etmişim. diye düşünmüş. İçi üzüntüyle dolmuş. Bari şu eski lambayı yakayım da önümü göreyim demiş kendi kendine.
Lambanın orasını burasını kurcalamış ama yakamamış. Sonunda üşüyen ellerini ısıtmak için lambayı ovalamaya başlamış. Birden lambadan, beyaz bir duman yükselmiş. Poof diye bir cin çıkmış ortaya. Bu dev gibi, kulağı küpeli, koca dudaklı bir yaratıkmış.
Alaaddin şaşkınlıkla, Sen de kimsin? demiş.
Ben bu lambanın ciniyim. Dile benden ne dilersen! demiş cin.
Alaaddin ilk şaşkınlığın ardından, Öyleyse, beni evime götür demiş.
Elbette efendim!...
Binbir Gece Masallarının en sevilenlerinden biri olan Alaaddinin Sihirli Lambasını Nehir Aydın Gökduman tatlı mı tatlı bir dille yeniden üsluplandırdı Murat Bingölse sevimli resimlerle süsledi.
Çocuklar, Alaaddinin sihirli lambanın ciniyle birlikte yaşadığı maceraları okurken hem eğlenecek hem de kendi paylarına pek çok ders çıkaracaklar.

devamını oku..
Kategori : Masallar
% 30
indirim
5.95
Liste Fiyatı : 8.50
Kazancınız : 2.55
Miktar :  
Adet
 Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %30 indirim