Format Kitap
Barkod 9786054707515
Yayın Tarihi 2018-12-20
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 429
Kapak Karton
Kağıt 3.Hamur
Boyut 135 X 195

Emeği Geçenler :
Çevirmen   : Yeşim Mısırcı
Yazar   : Dick Lucas ;Christopher Green

Kitap Tanıtım Yazısı :
Arka Kapak Yazısı
'Muazzam Kutsal Kitap Bugün de Konuşuyor serisini övmeden yapamam. Kişisel yaşamım ve öğretim büyük ölçüde zenginleşti.'
STUART BRISCOE
'Bir arkadaşım ben daha birkaç haftalık Hristiyanken Her sayfası altın notuyla bana ilk Kutsal Kitap Bugün de Konuşuyor serisi kitabımı verdi. Haklıydı. Metnin sağlam açıklamaları ve uygun uygulamalarının karışımıyla aklım başından gittiği beri oltaya takılı kaldım.'
VAUGHAN ROBERTS
2.Petrus ve Yahuda mektupları, tema ve kelime dağarcığındaki ayırt edici atılımıyla zinde bir çift oluşturmaktadırlar. Bu mektuplar zaman zaman göz ardı edilmektedir, yine de günümüz kilisesine mesajları güçlü şekilde ilişkilidir.
Her ikisinin de yazarı, genç imanlıları yoldan saptıran sahte rehberleri gün yüzüne çıkarmayı amaçlamaktadır. Buna karşılık olarak, kiliselerin önüne hayatta kalmanın sağlam ve temel koşullarını koyarlar; Hristiyan gelişimi konusunda ilham verici ve her zaman yararlı bir yönlendiriş sunarlar. Tanrı bilgisinde olgunlaşmaksızın, kiliseler (o gün olduğu gibi bugün de) yıkıcı ve sapkın öğreti yüzünden dengesini yitirirdi.
Dick Lucas, Proclamation Trust'un müdürü ve Londra'da Emeritus of St. Helen's Bishopsgate'nin Rektörüdür. Christopher Green, Tolworth, Surrey, İngiltere'deki Emmanuel Kilisesi'nin Pastörüdür.


devamını oku..
Kategori : Hıristiyanlık
% 30
indirim
19.45
Liste Fiyatı : 27.78
Kazancınız : 8.33
Miktar :  
Adet
 Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %30 indirim